2de IQ-Select FDF Ranking 2025: SNS
2de IQ-Select FDF Ranking 2025: SNS 
Afgelopen zaterdag stond de tweede FDF-ranking van het seizoen op het programma, dit keer in de kantine van SNS. Maar liefst 27 darters kwamen opdagen om punten te verzamelen voor de ranking en natuurlijk te genieten van een avondje darten! 
Verliezersronde:
In de verliezersronde zagen we sterke optredens van Johan Verwest en Niels van Nimwegen, die allebei hun halve finale overtuigend wonnen. Johan versloeg Niels Bergen met 3-0, terwijl Niels van Nimwegen met dezelfde cijfers te sterk was voor Kyra van Genderen, die overigens knap de halve finale haalde en daarmee de titel beste dame van de avond pakte! 
In de finale liet Johan Verwest geen twijfel bestaan over wie de beste was in deze ronde: met een overtuigende 3-0 winst greep hij de overwinning in de verliezersronde.
Winnaarsronde:
De winnaarsronde leverde meteen spektakel op. De man in vorm en huidig rankingleider Sander Teijn moest al in de kwartfinale zijn meerdere erkennen in Tonny Wolfert, die hem met een klinkende 3-0 zonder leg naar huis stuurde. 
Tonny liet daarna zien dat het geen toevalstreffer was en won in de halve finale overtuigend met 3-0 van Rico Giorgis. Aan de andere kant van het schema was het John Vlietland die met 3-2 nipt wist te winnen van Jeroen van der Beek, waardoor hij zich voor het eerst dit seizoen in de finale speelde.
De eindstrijd tussen Tonny en John werd een ware thriller, waarin beide spelers elkaar niets gunden. Uiteindelijk was het Tonny Wolfert die met 4-3 aan het langste eind trok en zo de tweede ranking van het seizoen op zijn naam schreef! 
Hoogtepunten
Hoogste finish: Jeroen van der Beek, 106
Meeste 180’s: Roy Moerenhout, John Vlietland, Rico Giorgis, Dirk-Jan Bijl en Tonny Wolfert, ieder met 2 stuks 
Beste dame: Kyra van Genderen 
Een geslaagde avond vol gezelligheid en verrassingen!
De volgende ranking staat gepland op zondag 9 november bij FIOS, zet ‘m alvast in je agenda, want het belooft weer een mooie te worden! 
